SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends’ta İlk Defa Bir Karakter Öldü!

League of Legends

Beş yıldır oyun dünyasında bulunan Riot Games’in geliştirdiği League of Legends oyununun gelişen ve değişen hikayesinde ilk defa Efsaneler Ligi’nde yer alan bir karakter hikaye gereği öldü. Bilgewater şehrinin kaptanı olan Gangplank, Miss Fortune’nin düzenlemiş olduğu saldırı sonrasında hayatını kaybettiği bilgisi yayınlanan üç bölümlük yeni hikaye serisinde ortaya çıktı.

Bunun üzerine Gangplank karakteri oyun içinde seçilemez ve satın alınamaz  olarak işaretlendi. Hikayenin bu denli oyuna etki etmesi ne kadar doğru bir karar bilinmez ama, Gangplank karakteri için harcama yapan oyuncuların iadelerini istediği bir gerçek. Riot bu konuda sabırlı olunmasını istiyor. Özellikle de yeniden yapıma uğradığı henüz bir hafta olan bir karakterin öylece oyundan çıkarılacağı pek olası değil. Çünkü hikayede henüz bir ceset görmüşlüğümüz yok. Ölüm haberi bir varsayımdan ibaret.

Bakalım Gangplank gerçekten ölmüş mü, yoksa dönüşü muhteşem olacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Gangplank
Gangplank

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.