SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends’ta Yeni Bir Dönem Başlıyor

League of Legends

Riot Games’in sezon önce dönemde duyurduğu yeniliklerden biri olan Hextech Zanaatkârlığı ve Ganimet sistemi dün itibariyle ilk kez Türkiye Sunucusu’nda denemeye başlandı. Bu sistem ile birlikte oyuncular oyundaki görsel içerikleri ve şampiyonları oyunlarda sergilediği performansa göre hediye olarak kazanabilecek.

Bu sistemde oyuncular oyun sonunda açıklanan puanlamada S, S+ ve S- notu alması durumunda Hextech Sandığı kazanacak. Bu sandık ayda dört kez kazanabilecek ve bir şampiyonla en fazla bir sandık kazanabileceksiniz. Bu sandıklar içerisinde, şampiyon özleri, kozmetik özler, kozmetik kartlar, şampiyon kartları, totem görünüşleri ve sihirdar simgelerinden bazıları yer alacak.

Bunlar ister bir haftalık kiralayabilir, ister kalıcı hale getirebilir ya da isterseniz bir aynı cinsten üç eşyayı birbiri ile birleştirip yeni bir eşya elde edebilirsiniz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.