SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends’ta Beşinci Sezon Sona Eriyor!

Victorious Sivir

Riot Games’in geliştirdiği MOBA oyunu League of Legends’ın bir sezonu daha sona doğru yaklaşıyor. Yapılan açıklamalara göre beşinci sezon 10 Kasım’da gece saat 00.00’da sona erecek ve 11 Kasım’da Sezon Öncesi döneme geçiş yapılacak.

Dereceli sıralamada Altın ve üstü liglerde yer alan kullanıcılara, yükleme ekranı çerçevesi ve Şanlı Sivir kostümü hediye edilecek. Hediyeler 17 Kasım’da aktif olacak. Altıncı sezonun ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Sezonun sona ermesinden sonra oyuncuların dereceli maçlarda oynamaması nedeniyle puan erimesine maruz kalmayacaklar. Bunun yanı sıra Riot, yeni ödül kazanma şartları olarak belirtilen şartlar da şu şekilde;

  • Sezon sona erdiği sırada uzaklaştırılmış durumda olan veya sohbet/dereceli oyun kısıtlaması bulunan oyuncular bu yılki ödülleri alamayacak.
  • Sezon bitişinden önceki üç ay içinde yedi gün veya daha fazla uzaklaştırma cezası almış oyuncular bu yılki ödülleri alamayacak.
  • 2015 sezonunda elo yükseltme nedeniyle uzaklaştırılan oyuncuların ödüllerden mahrum kalmaya devam edecek.
  • Ödemelerle ilgili ve hatalı uzaklaştırmalarla karşılaşan oyuncular ödülleri alabilecek.
Sezon Ödülleri
Sezon Ödülleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.