SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

LittleBigPlanet 3 İçin Frozen Zamanı

Sumo Digital’in PlayStation platformlarına özel olarak geliştirdiği sevilen Platform-Bulmaca oyun serisi LittleBigPlanet’in 3. oyunu olan LittleBigPlanet 3 için yeni bir kostüm paketi satışa çıkarıldı. Son zamanların sevilen animasyon filmlerinden biri olan Frozen’ın kostüm paketi an itibariyle PSN’den alınabilir durumda.

Kasım 2014’te PS3 ve PS4 için beğenimize sunulan oyun çeşitli ek paketler ve kostümlerle tazeliğini her daim sürdürmeye çalışıyor. Sevimli Sackboy’larımıza çok çeşitli kıyafetler giydirebildiğimiz oyunda bu defa Frozen karakterlerinin görünümünü verebileceğiz. Animasyondan hatırlayacağınız Kristoff, Elsa, Anna gibi karakterlerin kostümlerinin her biri 2 Dolar’dan satılmakta. Tümünü birden almak isterseniz pakete ödeyeceğiniz ücret ise 6 Dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca tam paketi satın alırsanız bonus olarak Frozen’ın kardan adam karakteri olan Olaf’ın hediye edileceğini de belirtelim, iyi oyunlar.

frozen-sackboy

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...