SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

LittleBigPlanet 3’ün Yan Karakterleri

Little Big Planet 3

LittleBigPlanet 3’te, seride bir ilk olarak oynanabilir 3 yeni karakter bulunuyor. Sony bu karakterleri biraz daha iyi tanıtmak için üç yeni fragman yayımladı.

Oddsock, köpek gibi bir yaratık. Çok hızlı koşabiliyor ve duvarlarda kayabiliyor. Adından da anlaşılabileceği gibi, garip bir çorap gibi görünüyor.

Swoop, sackboy’unuzun ya da sackgirl’ünüzün ulaşamadığı yerlere uçarak gidebilen bir kuş. Aynı zamanda karakterinizi yükseklerdeki kendi kendinize ulaşamayacağınız bölgelere de taşıyabiliyor.

Son olarak şekil değiştiren Toggle var. Toggle benim kişisel favorim ve büyük, iri yarı bir tip olarak fiziksel bulmacalarda işe yarayabiliyor. Aynı zamanda bir anda minicik bir topa benzeyen şekle girerek bu sefer de atikliği, hafifliği ve boyutuyla farklı işlere yarayabiliyor. Beni cezbeden kullanımı, altı yaylı bir platforma büyük ve ağır haliyle gelip yayı sıkıştırdıktan sonra küçük hale dönüşünce platformun sizi yükseğe fırlatması olmuştu. Bu karakterlerle LBP 3 çok eğlenceli olacak.

Habere favorim olan Toggle’ın fragmanını ekliyorum. Swoop fragmanını buradan, Oddsock fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.