SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Lizard Squad Saldırılarını Sürdürecek!

Dün akşam saatlerinde Origin üzerinde yaşanan bağlantı sorunlarından sonra programın çevrimdışı olması üzerine, oyuncuların yoğun bildirimleriyle karşılaşan Origin bir açıklama yaptı. Twitter üzerinden yapılan açıklamayla; Problem üzerinde çalışıyoruz, en kısa sürede hizmetimiz devam edecektir.”  diye belirttiler.

Daha sonra Twitter üzerinden Lizard Squad saldırıyı üstlenerek Ddos saldırılarıyla birlikte Origin’in sunucularını çökertmeyi başardıklarını belirttiler. Origin’in, problemi aşıp sunucularının eski hale gelmesinden sonra başka bir Twitter adresinden saldırıların devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

Son zamanlarda yaptıkları saldırılarla birlikte oyun dünyasının canını sıkan Lizard Squad’ın oyun dünyasındaki firmaların yakasından düşeceğe benzemiyor. Umarız bir an önce problemler çözülür ve oyuncular bu durumdan zarar görmez.

Origin
Origin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.