SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

LMS 2016 Bahar Sezonu Şampiyonu Flash Wolves Oldu!

lms

Asya liglerinden ilk şampiyon Flash Wolves oldu. Garena LMS liginde mücadele eden Flash Wolves normal sezonu ikinci sırada tamamladığı için Yarı Final’e doğrudan katıldı. LMS PlayOffların’da bildiğimiz formatın dışında basamak formatı ile oynanıyor. Ligi birinci bitiren takım doğrudan Finalist olurken, İkinci bitiren Yarı Final, üçüncü ve dördüncü bitiren Çeyrek Final’de birbiriyle eşleşiyor.

Bu durumda sezonu üçüncü ve dördüncü bitiren Machi ve Taipei Assasins takımları arasındaki karşılaşmadan Machi Esports 3-2 galip ayrılarak Flash Wolves’ın Yarı Final’deki rakibi oldu. Yarı Final’de Machi Esports’u 3-0’lık net bir skorla deviren Flash Wolves, Final’de ahq eSports takımının rakibi oldu.

LMS’nin en başarılı takımlarından biri olan ahq’u 3-0’lık net bir skorla üstünlük kurmayı başaran Flash Wolves böylelikle Garena LMS’nin Bahar sezonu şampiyonu oldu ve bölgesini MSI 2016’da temsil etme hakkı kazandı.

Asya'da ilk şampiyon Flash Wolves oldu.
Asya’da ilk şampiyon Flash Wolves oldu.

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.