SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Lunatic Hai, İki Oyuncusunu Yedeğe Çekti!

LunaticHai

OGN APEX Season 2’de mücadele eden Kore temsilcisi Lunatic Hai ekibi, kadrosunda yer alan iki oyuncuyu yedek kadroya çekti. Takımdan yapılan açıklamada, takımda yer alan iki oyuncunun internet üzerinden takımın bayan fanları ile ilişki kurmaya çalışması üzerine oyuncular sezonun geri kalanında yedek olarak ekipte yer alacak.

Bir özür açıklaması yayınlayan Lunatic Hai, bu tür davranışlara izin verilmeyeceğini belirterek, Geum “dean” Dong-geun ve Lee “Leetaejun” Tae-jun’ı yedek kadroya çektiklerini belirtti. Kakaotalk ve Twitter üzerinden görüntü paylaşımı ve yazışmalara rastlanan bu ikili OGN APEX Season 2’de maçlara çıkmayacak.

Bu iki oyuncunun yerine takımda Lee “Whoru” Seung Joon ve Kim “zunba” Joon Hyuk ikilisi maçlara çıkacak ve bunun takımın potansiyelini pek etkilemeyeceği belirtildi.

LunaticHai
Lunatic Hai
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.