SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Mad Catz, Farming Simulator’a Özel Bir Direksiyon Seti Yapıyor

Yarış oyunları için yaptığı setlerle büyük beğeni toplayan Mad Catz, bu sefer son dönemin popüler oyunlarından Farming Simulator için bir direksiyon seti yapıyor.

Oyunun her yönünü en ince detayına kadar simule etmeyi seven oyunculara hizmet veren Mad Catz, bu ürününe de oldukça önem veriyor. Her zaman kendine has kitlesi olan ama son sürümünün ünlü YouTuber’lar tarafından oynanmasının ardından beklenmedik bir popüleriteye kavuşan oyunun geliştiricisi Giants Software de bu süreçte Mad Catz’e yardımcı oluyor. Beraber kolları sıvayan iki ekip, bir traktörün kokpitini en iyi şekilde yansıtacak direksiyon setini üretmekte kararlı.

Saitek markası altında çıkacak olan direksiyon setinde her şey traktöre uygun olacak ve direksiyonun üzerinde, traktörün dışındaki hareketleri kontrol etmek için küçük bir çubuk da olacak. Gaz ve fren pedallarının yanısıra bir de yan panel bulunacak ve bu panelde traktörün önemli sistemlerini kontrol etmenizi sağlayan düğmeler ve çubuklar bulunacak. Henüz çıkış tarihi veya fiyatı verilmeyen ürünün ilk çizimlerini aşağıda görebilirsiniz.

farming-simulator-controller

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.