SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Mad Max Oyunundan İlk Oynanış Videosu Geldi

Mad Max Oyunu

Merakla beklediğimiz Mad Max’in ilk oynanış videosu geldi.

Avalanche ve WarnerBros, aylardır haber alamadığımız oyunla ilgili sessizliği bozdu ve uzunca bir fragman yayımladı. Fragmanda hem oyun içi görüntüler yer alıyor, hem de yapacaklarımız anlatılıyor. Önemli noktalara değinmek gerekirse, yakın dövüş oyunda büyük rol oynuyor ve stil olarak Batman Arkham oyunlarını andırıyor. Mermi sınırlı olduğu için bu yetenekleri geliştirmekte fayda olacağı söyleniyor. Max’in yeteneklerini geliştirebildiğiniz gibi, can yoldaşınız olacak arabanızı da geliştirebiliyorsunuz. Arabasız başladığınız oyunda ilk iş olarak bunu alıp daha sonrasında geliştirmelerle bir ölüm makinesi üretebiliyorsunuz. Kullandığınız silahların ve zırhların durumu da tabii ki dövüşlerdeki şansınızı belirliyor. Dövüşler sırasında etrafın özelliklerini kullanması da dikkatlerden kaçmadı. Köprüde dövüşürken düşmanı köprüden atabiliyorsunuz ya da yakında duvar varsa kafasını duvarda patlatabiliyorsunuz.

Etrafta dolaşırken pek çok malzeme de bulacaksınız ve bu malzemelerle geliştirmeler yapabileceksiniz. Ya da basitçe işinize yarayan malzemeler olarak hayatta kalma şansınızı artıracaklar. Ayrıca Wasteland’de hayatta kalan insanların kurduğu gruplar da mevcut. Bunlardan dost canlısı olanlarla ittifak kurmanız durumunda kaleleri zaman içinde gelişecek ve size daha çok imkan sunabilecekler.

Grafikleri pek etkileyici durmasa bile oynanış açısından çok keyifli saatler vadedecekmiş gibi gözüken bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Mad Max’in Eylül ayında PC, PS4 ve Xbox One’a çıkması bekleniyor.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.