SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Merakla Beklenen ELEAGUE Başladı!

ELEAGUE

Amerikan spor kanalı olan Turner Sports’un organize ettiği ve televizyondan da canlı olarak yayınlanan CS:GO turnuvasu TURNER ELEAGUE, geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalarla birlikte başladı.

İlk iki günde Luminosity, Cloud9, Team Liquid ve Renegades takımlarının yer aldığı A grubunda, takımlar grupta yer alan diğer takımlarla maçlara çıktı. Alışık olduğumuz grup formatının dışında oynanan ELEAGUE’de takımlar diğer takımlarla iki maç üzerinden karşılaştı. Her galibiyetin bi puan olduğu karşılaşmalarda  Luminosity Gaming altı galibiyet alarak liderliğe ulaştı.

Cloud9 ve Renegades ekipleri aldıkları üçer galibiyet ile alt alta dizilirken,  Team Liquid ekibi galibiyet yüzü göremedi ve grubu son sırada tamamladı. Bu sıralama sonrasında Grup PlayOfflarında, Luminosity Gaming sonuncu sıradaki Team Liquid ile eşleşirken, Cloud9 ve Renegades takımları birbiri ile eşleşti. Eşleşmeden galibiyet ile ayrılan takımlar Grup Finali’nde karşı karşıya gelecek.

Turner ELEAGUE Grup A
Turner ELEAGUE Grup A
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.