SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in Detayları Açıklandı!

mgs5-big-boss

Uzun bir zamandır oyuncuların merakla beklediği yapım olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in nihayet detayları açıklığa kavuştu. Dün sızdırılan bilgiler ışında yapımın çıkış tarihi bugün ki resmi açıklama ile onaylanmış oldu. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in PS3, PS4 ve Xbox 360, Xbox One sürümleri 1 Eylül 2015 tarihinde piyasaya sürülecek.

Ancak PC oyuncuları ise maalesef iki hafta beklemek zorunda kalacak. PC sürümünün çıkış tarihi 15 Eylül 2015 olarak belirtildi. Bir diğer üzücü haber de Hideo Kojima’dan geldi. Kojima, The Phantom Pain ile birlikte bu serideki son oyununu yaptığını belirtti. Yani seri devam etse bile bundan sonra MGS serisinde Kojima’yı göremeyeceğiz.

Bu haberlerin yanı sıra koleksiyon sürümü de tanıtıldı. Koleksiyon sürümünde, Big Boss’un kol figürü, oyun içi içerikler, oyunun müzikleri, haritalar ve figürler içeriyor. Ayrıca PC kullanıcıları eğer oyuna Steam üzerinden sahip olurlarsa gelecek olan tüm eklentilere ücretsiz olarak indirebilecekler.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Collector's Edition
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Collector’s Edition
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.