SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

METUCON Bilim Kurgu ve Fantezi Şenliği’nin Yirmi Üçüncüsü Temmuz Başında Yapılıyor

METUCON Bilim Kurgu ve Fantezi Şenliği’nin Yirmi Üçüncüsü Temmuz Başında Yapılıyor

ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu tarafından düzenlenen eski dostunuz METUCON Bilim Kurgu ve Fantezi Şenliği bu sene yirmi üçüncüsü ile karşınızda. METUCON “academia” teması ile 1 – 2 Temmuz’da ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. Vakit geliyor. Kaldırın kafanızı eskimiş parşömenlerden ve üstatların sözlerine kulak verin. Okuduklarınızı unutmayın ve eğitimlerinizi hatırlayın. İnancınızı kaybetmeyin ve merakınızdan vazgeçmeyin. Aradığınız sorunun cevabını hala bulamadınız mı? Eğitiminizin tamamlandığını mı düşünüyorsunuz? Öğrenecek yeni şeyler mi arıyorsunuz?

Tüm tecrübesi ve bilgeliği ile METUCON ACADEMIA kapılarını sizlere açıyor. İki gün boyunca maceradan maceraya koşacağınız rol yapma oyunları (RPG) ve canlandırmalı rol yapma oyunları (LARP), akademilerin olmazsa olmazlarından bilgi yarışmaları (Nerd Quiz), çeşitli görevlerin peşinden sürükleneceğiniz “Quest Giving” etkinlikleri, el becerisi olanlar için figür boyama etkinlikleri, çeşitli ürünlerin sergileneceği stant alanları ve her türlü ‘board game’ akademinin kapıları ardında siz değerli katılımcılarımızı bekliyor olacak. Bitti mi? Elbette hayır. 1 Temmuz akşamında akademinin yorgunluğunu atacağınız ve doyasıya eğleneceğiniz kostüm yarışmalı METUCON After Party’ sizleri bekliyor olacak.

Hepsi ve daha fazlası için METUCON ‘u www.metucon.org adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...