SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Microsoft, Windows Game Developer Yarışması Düzenliyor!

Windows Game Developer Contest

Microsoft, yenilikçi ve destekleyici yapısını bir kez daha gözler önüne seriyor. Sektördeki genç, yaratıcı ve başarıya aç nesle fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu bağlamda Microsoft, gençlerin yeteneklerini sergileyebileceği bir yarışma düzenliyor.

Windows Game Developer Contest adı taşıyan bu yarışmada, oyun geliştiricilerinin, yapacakları ya da yapmış oldukları oyunlarını Windows ya da Windows Phone platformuna Android, iOS, Amazon Kindle, Blackberry gibi alternatif bir platformdan da katılarak 20 Mart tarihine kadar Microsoft’a gönderecek.

Microsoft projeleri, sunum kalitesi, yaratıcılık ve teknik mükemmellik kriterleri ile değerlendirecek. Yarışma sonunda birinci $10.000, ikinci $5.000 ve üçüncü $3.000 kazanırken 10 kişi de $1.000’lık onur ödülünü kazanacak.

Yarışma hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Belki de kazananlardan biri de siz olursunuz belli mi olur? Katılacak herkese bol şans dilerim.

Windows Game Developer Contest
Windows Game Developer Contest
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.