SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

MSI 2016’da Üçüncü Gün Tamamlandı!

Üçüncü gününü geride bıraktığımız MSI 2016’da temsilcimiz SuperMassive, maalesef bugün galibiyet yüzü göremedi. Kötü bir turnuva geçiren Avrupa temsilcisi G2 ve dün ilk galibiyetini aldığı CLG ile maçlara çıkan SuperMassive ekibi, maalesef vadiden yenilgilerle ayrıldı.

Dün iki yenilgi alan SKT T1, bugün de yenilgi serisini devam ettirdi. CLG ve Flash Wolves takımlarına karşı oynayan SKT T1, iki karşılaşmadan da yenik ayrılınca dördüncü sırada tek kaldı. CLG, SKT T1 ve SuperMassive galibiyetleri sonrasında Flash Wolves ile ikinciliği paylaştı.

Şampiyonanın yenilgisiz lideri olan RNG, ev sahibi olduğu turnuadaki yenilgisiz liderliğini sürdürdü.Flash Wolves ve G2 karşılaşmalarına çıkan Çin ekibi, iki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılmayı başardı.

Bu durum neticesinde, CLG ve RNG ikişer galibiyet, G2 ve Flash Wolves birer galibiyet, SKT T1 ve SuperMassive takımları ikişer yenilgi alarak üçüncü günü tamamlandı. Üçüncü günün toplu sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

MSI 2016 Üçüncü Gün Karşılaşmaları Sonuçları
MSI 2016 Üçüncü Gün Karşılaşmaları Sonuçları
MSI 2016 Puan Durumu
MSI 2016 Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.