SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Multiplayer: Chapter 1! Multiplayer Live 1. yaşını kutluyor!

Multiplayer Chapter 1

Aralık 2013’ten bu yana Multiplayer Live onlarca haftayı geride bıraktı ve 1 yaşına girdi! Biz de bunu tüm takipçilerimizle kutlayalım, hep beraber eğlenelim istedik ve işte şimdi “Multiplayer: Chapter 1” ile karşınızdayız.

20 Aralık 2014 Cumartesi günü, Point Otel Barbaros The Game‘de yapacağımız etkinliğimizde birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleştireceğiz. Saat 12.00’da başlayacak olan ücretsiz etkinliğimizde neler mi olacak? Buyurun göz atın:

  1. En sevdiğiniz Multiplayer Live yayıncılarının hepsi orada olacak ve hepsiyle tanışıp fotoğraf çektirme şansı bulacaksınız.
  2. Eğer etkinliğe gelemiyorsanız üzülmeyin, etkinlik alanından saat 13.00’da Multiplayer Live canlı yayınları başlayacak ve 36 saat boyunca ekranlarınızın başından bize katılabileceksiniz.
  3. Etkinlik alanına gelenler PlayStation 4 ödüllü FIFA turnuvamız olacak.
  4. Yine etkinlik alanına gelenler için PlayStation Vita ödüllü Assassin’s Creed: Unity yarışması da gerçekleştireceğiz.
  5. Multiplayer Live’dan canlı izleyebileceğiniz bir League of Legends All Star maçı yapacağız.
  6. Hearthstone severler, Theodorich ile dostluk maçları yapma ve en başarılı stratejileri tartışma fırsatını da yakalayacaklar.
  7. Takipçilerimize Steam’de, League of Legends’da ve daha pek çok yerde kullanabilecekleri toplamda binlerce liralık Epin kodları dağıtacağız.

Yukarıda bahsettiğimiz gündüz etkinliğimiz saat 12.00’da başlayıp akşam 19.00’da sona erecek ve ÜCRETSİZ olacak. Etkinlikler ile ilgili ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz. Ancak bu kadar mı? Tabiki değil!

18 yaş üstü takipçilerimiz akşam saat 21.00’da Multitap, Rebel Moves ve Kaan Düzarat eşliğindeki müzik şölenine katılabilecekler. Bu etkinliğimize katılmak için biletleri Sosyotix’ten bu adresten alabilirsiniz.

Sizlerin desteğinizle ilk yaşımızı devirdik ve umuyoruz ki daha nice uzun yıllar birlikte yolumuza devam edeceğiz. Hepinizi Multiplayer Chapter 1’de görmeyi ve daha nice Chapter’larda tekrar tekrar bir araya gelmeyi umuyoruz.

Teşekkürler Multiplayer Geniş Ailesi! 🙂

 

Multiplayer Chapter 1
Multiplayer Chapter 1
Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.