SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Multiplayer Game Fest Chapter 3 Sona Erdi!

Multiplayer olarak hem siz takipçilerimizle buluştuğumuz, hem de oyun turnuvaları düzenlediğimiz Chapter etkinliklerinin üçüncüsü sona erdi.

23 Ocak’ta düzenlenen Multiplayer Game Fest Chapter 3‘te yine çok eğlendik, bol bol oyun oynadık ve büyük turnuvaların finallerini beraber izledik. Sizlerin katılımıyla gerçekleşen Xbox One ödüllü FIFA 16 ve PS Vita ödüllü Mortal Kombat X turnuvalarının yanı sıra Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası ve Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi finalleri de nefes kesti.

Haftalardır süren ve maçlarını Multiplayer LIVE’dan canlı olarak takip ettiğiniz Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi finali’nde Serdar “Squit” Gümüştaş ve Orhun “Nightcall” Sancak karşı karşıya geldi. Bugüne kadar verdikleri emeğin karşılığını almak için oyunun başına geçen ikilinin mücadelesinden 3-1’lik skorla galip ayrılan Squit bu sayede 2.000 TL para ödülünün sahibi olurken, finalist Nightcall ise 1.000 TL para ödülü kazandı. Öte yandan turnuvada üçüncülüğü paylaşan Berk “Zone.Berserkci” Elçi ve Kaan “Fujitora” Çekli ise 500 TL para ödülü kazandılar.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi

Dört turnuvalık seri sonunda ilk sekiz takımın belirlendiği ve Cuma günü oynanan maçta Phoenix‘i yenerek üçüncülüğü ANT Gaming‘in aldığı Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası‘nın finalindeyse Space Soldiers ile Death Trap karşı karşıya geldi. Her bir raundun baştan sona çekişmeli geçtiği maçı 16-13, 26-22, 16-10 ile 3-0 kazanan Space Soldiers turnuvanın galibi olurken 10.000 TL para ödülüyle beraber Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonu unvanının da sahibi oldu. Özellikle ikinci raundda 14-1 öne geçerek rakibine ecel terleri döktüren Death Trap ise ikinci olarak 4.000 TL para ödülünün sahibi oldu. Turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan ANT Gaming 2.000 TL, dördüncü sırada tamamlayan Phoenix ise 1.000 TL para ödülü kazandı.

Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası

Bu iki büyük turnuva dışında Multiplayer Game Fest Chapter 3’e gelenler için Xbox One üzerinden Xbox One ödüllü FIFA 16 ve PS4 üzerinden PS Vita ödüllü Mortal Kombat X turnuvaları da düzenledik. Kıran kırana geçen mücadeleler sonucunda turnuva galiplerine hediyeleri teslim edilirken, gecenin sonundaki partide Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi ve Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası finalistlerine de ödülleri sahnede takdim edildi.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.