SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Multiplayer Game Fest Chapter III 23 Ocak’ta!

Merakla ve sabırsızlıkla beklediğiniz Multiplayer Game Fest Chapter III‘ün detayları belli oldu.

Daha önce iki kez gerçekleştirdiğimiz Chapter etkinliklerinde siz takipçilerimizle bir araya gelmiştik. Oyunların oynandığı, ödüllü turnuvaların düzenlendiği, yayıncılarla fotoğrafların çekildiği, imzaların dağıtıldığı ve büyük eğlenceye sahne olan etkinliklerin ilki Chapter I‘e 1.000’in üzerinde kişi katılmıştı ve Twitch üzerinden 200.000’in üzerinde izleyiciye ulaşılmıştı, ikincisi Chapter II‘ye ise 3.000’in üzerinde kişi katılmıştı ve Twitch üzerinden 300.000’in üzerinde izleyiciye ulaşılmıştı.

23 Ocak’ta İstanbul’daki The Game’de gerçekleştirilecek olan Multiplayer Game Fest Chapter III’te de birçok etkinlik sizi bekliyor olacak. Tüm Multiplayer yayıncılarının yanı sıra diğer YouTube ve Twitch yayıncılarının da hayranlarıyla bulaşacağı etkinlikte oyunlar oynanacak, turnuvalar düzenlenecek ve turnuva finalleri heyecanı yaşanacak. İşte Chapter III’ün öne çıkan başlıkları:

  • Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası Finali
  • Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi Finali
  • Yayıncılar Arası Rocket League Gösteri Maçları
  • Mortal Kombat X Turnuvası
  • FIFA 16 Turnuvası

12.00 itibariyle kapıların açılacağı Chapter III’te 12.00 – 13.00 arasında turnuva kayıtları alınacak. FIFA 16 turnuvası 32, Mortal Kombat X turnuvası ise 64 kişilik olacak ve turnuvalarla beraber tüm etkinlik saat 21.00’daki ödül töreniyle sona erecek.

Etkinliği yerinde takip edemeyecekseniz üzülmeyin,Multiplayer Game Fest Chapter 3’ü gün boyu www.twitch.tv/multiplayer adresinden de izleyebileceksiniz.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.