SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Multiplayer Live 3. Hafta Yayın Akışı

Bir hafta boyunca her sabah kalkıp işimize , okulumuza gittik. Kimimiz çalıştı, kimimiz sınavlara girdi, şanslı bir azınlık ise ense yapıp bütün gün oyun oynadı! Her ne yaparsanız yapın artık dinlenme ve Multiplayer Live zamanı! Ayaklarınızı uzatın ve bütün hafta sonu boyunca Multiplayer Live’ın keyfini çıkarın.

www.multiplayer.com.tr/live adresinden yayın yapan Multiplayer Live bu hafta da yine Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere 25 saatten fazla sürecek, süper hediyeler izleyenlerin olacak!

İşte bu haftanın yayın akışı.

oyun_akisi2

Murat Sönmez
the authorMurat Sönmez
Oyun tutkunu, film ve kitap sever.

7 yorum

  • Burda izledikten sonra The Cat Lady almaya karar verdim. Bu arada Pintipanda çok iyi sunuyo acaip iyi :D. İndie games <3

  • Evet yine geldik bir Çekiliş olayına ve yine ben 🙂
    Artık şu olayı değiştirin 3. hafta oldu ve bu çekiliş yüzünden çok büyük kayıp yaşıyorsunuz seyirci bakımından.
    Twitterdan 123321 yazan insanların değil de biraz güzel mesajlar atanları falan seçseniz ? sadece 123 321 flood yaparak 300$Dolar alan mı dersin 50.000RP alanlarımı dersin? Artık özen gösterelim lütfen merthan abi rica ediyorum sevdiğim programı böyle giderse izlemeyeceğim çok ciddi şekilde de seyirci kaybediyorsunuz. böyle çekilişler yüzünden.

  • pintipandaya 2 yayın yapın ya tek yayın yetmiyo çekilişi boşverin pintipandaya 2 yayın istiyoz The cat lady – call of duty cthultu muydu AS:Da.sd.

Comments are closed.