SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Natus Vincere, HotS Kadrosu ile Yollarını Ayırdı!

Natus Vincere

Avrupa’nın başarılı eSpor takımlarından biri olan Natus Vincere, bünyesinde bulunan Heroes of the Storm kadrosu ile yollarını ayırma kararı aldı. Uzun süredir birlikte olan ekip ile birlikte henüz herhangi bir başarıya imza atılamamasının yanı sıra bir de takımın sergilediği kötü performans ile birlikte yönetim yollarını ayırma kararını aldı.

2016 HotS Global Championship Springs’e katılamayan, Avrupa’da düzenlenen turnuvalarda da hep ilk dördün dışında kalan takımın sürekli zayıf bir performans sergilemesi sonrasında bu kararın alınmasının doğru olacağı düşünüldü.

Takımın HotS menajeri olan Andrey “Kimi” Kvasnevsky yaptığı açıklamada bazen zor olsa da veda deme vaktinin geldiğini belirtti. Oyuncuların Natus Vincere’nin anlamını taşıdıklarını ve bundan sonraki yaşamlarında bu anlam ve gayrete sahip oldukları sürece Na’Vi’nin bir parçası olmaya devam edeceklerini belirterek, teşekkürlerini sundu.

Natus Vincere’nin şimdilik yeni bir kadroyu kadrosuna katıp katmayacağı, ya da HotS oluşumunu şimdilik rafa mı kaldıracağı konusunda net bir bilgi yok. Anlaşılan bunu yönetim olarak görüşmeleri gerek. İlerleyen günlerde b konu hakkında bir açıklama yaparlar.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.