SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Na’Vi, Esports Championship Series’den de Çekildi!

Natus Vincere

Ukrayna’nın başarılı takımlarından Natus Vincere’nin CS:GO kadrosu ile ilgili yeni bir karar alındı. Son dönemlerde bir çok turnuvada mücadele eden ve sürekli seyahat etmek zorunda kaldıklarını belirten takımın menajeri Eugene “Ugin” Erofeev, CEVO Gfinity Finals ve DreamHack Austin turnuvalarından sonra Esports Championship Series’den de çekildiklerini açıkladı.

Takım oyuncularının bu dönemde oldukça yoğun karşılaşmalara çıktığı, yüksek stres altında oynadıklarını ve fiziksel olarak zinde kalamamaya başladıklarını belirten Ugin, takımın dinlenmeye ve bir tatile ihtiyacının olduğunu söyledi. AWP oyuncuları Ladislav “GuardiaN” Kovács’ın sakatlığının da tam anlamıyla iyileşebilmesi için vakte ihtiyacı olduğu da açıklandı.

Ugin, takımın belli bir süre inzivaya çekilip dinlendikten sonra tüm güçleriyle Mayıs ayında başlayacak olan StarLadder i-League Invitational ve Turner’s ELEAGUE açılış sezonuna katılacaklarını belirtti.

Natus Vincere
Natus Vincere
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.