SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

NBA Live Pes Etmeyecek!

Serinin geçtiğimiz senelerde iptal olan, başarıya ulaşmayan oyunları sebebiyle bu seneye oldukça özenle hazırlanmaya çalışan EA Sports’un seriyi teslim ettiği isim Sean O’Brien, NBA Live hakkında oyuncularda oluşan şüpheler için açıklamalarda bulundu.

O’Brien’a göre NBA Live’ın geleceği emin ellerde. Özellikle NBA Live 16 ve NBA Live 17 için geliştirici ekip genişletiliyor. Hatta NBA Live 16’nin yapım aşamasına başlanılmış. O’Brien; “Her ne kadar NBA 2K serisi tahtın sahibi de olsa niyetimiz onları orada uzun süre tutmamak. Özellikle EA Sports’un bu rekabetten beklentisi çok ve geri adım atmayı düşünmüyorlar.” dedi.

Bakalım bu iddialı açıklamalar, oyunlarla da kendini gösterebilecek mi? FIFA serisinde istenilen başarıyı yakalayan EA Sports’un yeni mücadelesi NBA’de. Bakalım başarıya ulaşabilecekler mi?

NBA Live 15
NBA Live 15
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.