SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Need For Speed’in Çıkış Videosu Huzurlarınızda

needforspeed

Ghost Games’in geliştirdiği Electronic Arts’ın yayınlayacağı köklü yarış oyunu serisinin yeni üyesi olacak Need for Speed’in çıkış videosu yayınlandı. Yarış sever oyuncuların serinin gidişatı hakkında bir olumlu bir olumsuz görüşler içinde olduğunu bilen yapımcılar serinin özüne dönme sinyalleri vererek oyuncuları umutlandırmıştı.

Yeni Need for Speed oyunu serinin eski oyunlarını özleyen oyunculara göz kırparak seriye adeta yeniden hayat vermek istiyor. Need for Speed Underground gibi bir klasiğin hep özlemini duyan yarış severler yeni oyundaki modifiye seçeneklerinin genişliğiyle umutlanmış durumda. Modifiye seçeneklerinin genişliği, görselliği ve müzikleriyle oldukça iddialı gelen yeni Need for Speed bakalım serinin fanlarını gerçekten mutlu edebilecek mi? Need for Speed; PS4 ve Xbox One platformları için 3 Kasım 2015’de ABD’de, 5 Kasım 2015’de ise Avrupa’da piyasaya çıkacak. Ne yazık ki bir erteleme yaşayan PC versiyonu ise 2016’nın ilk veya ikinci çeyreğinde beğenimize sunulacak. Şimdiden iyi yarışlar.

Need for Speed’in çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...