SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Need for Speed’in İlk İnceleme Puanları Gözüktü

Ghost Games’in geliştirdiği, Electronic Arts’ın yayınladığı köklü yarış serisi Need For Speed’in son üyesi olacak Need For Speed (2015) ‘in ilk inceleme puanları verildi. Frostbite 3 oyun motoruyla geliştirilen yeni Need For Speed, serinin köklerine dönüşü müjdelemiş ve hayranlarını ümitlendirmişti.

İnceleme puanlarına baktığımızda çok yüksek olduklarını söyleyemeyiz. Şimdilik ortalama 6,5’a yakın bir puan aldığı görülen oyun hakkında elbette henüz bir yargıya varmak için erken. Gamespot oyun için  mükemmel olma noktasından çok uzakta da olsa bazı noktaları gerçekten olağanüstü bulduğunu açıklamış. Görselliği ile ağzımızın açıkta kalacağını belirten Gamespot adrenalin dolu sesler ve çok ayrıntılı modifiye seçenekleriyle arabanızı Ventura Bay’ın karanlık sokaklarında bağırtmak isteyeceksiniz diye de belirtmiş. Beğenilmeyen noktalar arasında ise oyunun yapay zekası ve sürekli online olma zorunluluğu gösterilmiş. İnceleme yapanlaran birisi olan Destructoid ise oyunun daha önceki Need For Speed’lerden bile kötü olduğunu açıklamış. Modifiye seçeneklerinin genişliği, görselliği ve müzikleriyle serinin eski oyunlarını özleyenlere göz kırpan yeni Need For Speed bakalım daha ne gibi tepkilerle karşılaşacak?

Need For Speed’in ilk inceleme puanları şöyle :

Gamespot – 8/10
IGN – 6.3/10
VideoGamer – 5/10
Destructoid – 6/10
Shacknews – 6/10

Ne diyelim, en iyisi elbette oynayıp kendinizin karar vermesi, iyi yarışlar.

need for 2015-2

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...