SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Newbee, Dota Pit Legue Season 5’e Katılma Hakkı Elde Etti!

dotapit-5

Bölgelerde gerçekleştirilen Dota Pit League Season 5 elemeleri neticesinde Çin Bölgesi’nden turnuvaya katılacak ekip belli oldu.

EHOME, Invictus Gaming, Vici Gaming ve Newbee takımlarının yer aldığı elemeden Newbee ekibi Dota Pit League Season 5 biletini kapan taraf oldu.

İlk eşleşmelerde Vici Gaming’i 2-0 ile geçen Newbee, Kazananlar Finali’nde Invictus Gaming ile eşleşti. Rakibini yine 2-0 ile deviren ekip Büyük Final’e yükselmeyi başardı.

Kaybedenler Yarı Finali’nde EHOME’u 2-0 ile geçen Vici Gaming, Kaybedenler Finali’nde Invictus Gaming’e 2-0 kaybederek turnuvaya veda etti ve Invictus Gaming, yeniden Newbee’nin rakibi oldu.

Newbee ile Intictus Gaming arasında gerçekleştirilen Büyük Final’de Newbee, rakibini tekrardan 2-0 mağlup etmeyi başardı ve Dota Pit League Season 5’e katılım hakkı elde etti.

Dota Pit League Season 5 China Qualifier
Dota Pit League Season 5 China Qualifier
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.