SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Ninja Kaplumbağalar’ın Setinden Yeni Görüntüler Paylaşıldı.

ninja-kaplumbagalar

Remake’e uğrayan eski seriden sonra ilk gişesini başarılı bir şekilde atlatan Ninja Kaplumbağalar’ımızın devam filmi için çalışmalara başlanmıştı. Seride April O’Neil’ı canlandıran yıldız oyuncu Megan Fox’un yeni film için yer aldığı sahnelerden bazı görseller paylaşıldı.

Görsellere ilk baktığımızda pek April’ın giyim tarzını yansıtmayan kıyafetlerden sonra akıllara April’ın kılık değişilikliği ile bir gizli göreve mi dahil olacağı sorusunu getiriyor. New York’ta çekimlerine devam edilen filmde bir de oyuncu değişikliği bilgisi yer almakta.

İlk filmde kötülüklerin efendisi Shredder’ı canlandıran Tohoru Masamune bu filmde yer almayacak. Onun yerine Shredder’a hayat verecek isim Brian Tee oldu. Brian Tee’yi Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift filminden DK olarak hatırlayacaksınızdır. Ninja Kaplumbağalar 2, 3 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.

no images were found

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.