SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Ninjas in Pyjamas, Yeniden League of Legends Arenasında

Ninjas in Pyjamas

İşveç’in önemli espor oluşumlarından biri olan Ninjas in Pyjamas, üç yıl aradan sonra yeniden League of Legends arenasına dahil oluyor. Son olarak 2014’te Alex Ich ile Avrupa LCS’e yükselmek için mücadele veren ekip bu konuda başarılı olamayınca LoL bünyesinin kapatılmasına karar verilmişti.

2017 Avrupa LCS Yaz sezonu ile birlikte yeniden LCS’e dahil olacak olan NiP, geçtiğimiz sezon Avrupa CS’te mücadele edip Avrupa LCS’e yükselmeye hak kazanan Fnatic Academy takımının slotunu satın aldı.

Fnatic Academy, Avrupa LCS’te Fnatic’in yer almasından ötürü kural gereği haklarını satmak zorundaydı. Bu fırsatı iyi değerlendiren Ninjas in Pyjamas ekibi yeni sezonda Avrupa LCS’te mücadele verecek.

NiP’in kadrosu şu şekilde olacağı söyleniyor; üst koridorda Kim “Profit” Jun-hyung, ormanda Ilyas “Shook” Hartsema, orta koridorda Kim “Nagne” Sang-moon, nişancı rolünde Martin “HeaQ” Kordmaa ve son olarak destekte Hampus “sprattel” Mikael Abrahamsson yer alacak.

Ninjas in Pyjamas
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.