HABERLER

Nintendo 3DS’in Yeni Modelleri Başarıyı Yakaladı!

Nintendo’nun el konsolları 3DS’in geliştirilmiş ve büyütülmüş modelleri Japonya’da çıkışını gerçekleştirdi. Yeni modeller Japonya’da oldukça tutuldu. İlk iki gün içerisinde iyi rakamlara ulaşan konsolun satışları Nintendo’nun yüzünü güldürdü.

Japon teknoloji ve oyun dergisi Famitsu’nun verdiği bilgilere göre yeni 3DS’ler ilk iki gün sonunda 230.000 adetten fazla satmış. Piyasaya yeni çıkarılan 3DS’lerin yanı sıra paketin içinde Monster Hunter 4G oyunu da yer almakta. Bu oyunun Japonya’daki satış rakamları 1.6 milyonun üzerinde. Bu da yeni modellerin satışını arttıran bir durum. En çok satılan model ise büyük ekranlı 3DS XL modeli.

Şimdi asıl merak edilen soru ise yeni modellerin Avrupa ve Amerika’ya gelip gelmeyeceği konusu. Bu konu hakkında henüz bir bilgi paylaşımı yok. Bekleyip göreceğiz.

Nintendo'nun Yeni 3DS Modelleri
Nintendo’nun Yeni 3DS Modelleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.