SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

No Man’s Sky Bu Hafta Çıkıyor mu?

Merakla beklenen oyunlardan No Man’s Sky‘ın bu hafta sürpriz bir şekilde çıkış yapacağı iddia edildi.

Evrenin uçsuz bucaksız derinliğinde yol alıp gezegenleri keşfedeceğimiz ve her bir gezegene inerek yepyeni maceralara atılabileceğimiz, kısacası çok fazla şey vaat eden No Man’s Sky’ın bu hafta çıkış yapacağına dair dedikodular var. Hello Games tarafından PC ve PS4 için geliştirilen oyunun ne zaman çıkacağına dair herhangi bir açıklama yapılmamışken, oyunun bir anda piyasaya çıkacağı dedikodusu heyecan yaratsa da yapımcılar bu iddiaları yalanlıyorlar.

Dedikoduların çıkış sebebiyse 28 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Paris’te yapılacak olan ve Sony’nin katılım göstereceği Paris Game Week. Oyunun yapımcısı Sean Murray, bir Twitter kullanıcısının attığı tweet’e “NMS’nin 27 Ekim’de sessizce çıkış yapacağı dedikodularını duydum. Bu doğru değil.” şeklinde cevap vererek oyuncuların heyecanlarını kursaklarında bıraktı.

No Man's Sky

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.