SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

No70, Gaming Istanbul’da Görücüye Çıkıyor!

Yerli oyun yapım şirketi OldMoustache Game Works’ün PC, Mac ve Linux platformları için geliştirmekte olduğu korku oyunu No70’in oynanabilir demosu GIST’te (Gaming Istanbul) oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce geliştirici ekiple röportajını da yaptığımız oyunu biz de merakla beklemekteyiz.

Yapımcılığını Volkan Demir’in yaptığı No70’in senaryosu Gözde Demir’e aitken, ana karakteri Tuna Toygün seslendirmekte. Türk oyun sektörü adına umut uyandıran oyunun GİST’te büyük ilgi görmesini bekliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizleri OldMoustache’in konu ile ilgili açıklamalarıyla başbaşa bırakalım.

No70, Gaming Istanbul’da Görücüye Çıkıyor (BASIN BÜLTENİ)

No70 ilk oynanılabilir sürümüyle “Gaming Istanbul Indie” alanında meraklılarıyla buluşuyor.

“OldMoustache Game Works” ekibinin geliştirmekte olduğu Gerilim ve Puzzle ağırlıklı oyun, uzun süren çalışmaların sonucunda takipçilerine merhaba demeye hazırlanıyor. Geçen süre zarfında, oyunun dinamikleri, programlaması hakkında epey gelişme kaydettiklerini belirten ekip, oyuncuların isteklerini göz ardı etmediklerini ekliyor. No70, Gaming Istanbul’un bağımsız geliştiricilere destek amaçlı düzenlediği bir yarışma sonucunda, Indie oyunlar için hazırlanan özel bir alanda yer alacak.

No70’in grafiksel anlamda evrim geçirdiğini ve artık “Early Access” için hazırlandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Oyunu ilk kez siz incelemek istiyorsanız, Gaming Istanbul’da No70 standını ziyaret ederek, bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gist’e gidiyorsanız No70 standına uğramadan geçmeyin deriz, iyi oyunlar.

OldMoustache tarafından yayınlanan No70’in yeni ekran görüntülerini de aşağıda görebileceksiniz.

no70-4

no70-1

no70-2

no70-3

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...