SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

NRG, Yeni Nişancısını Duyurdu!

nrg

Yeni sezonda kadro değişikliğine giden NRG e-Sports ekibi, kadrosunda sadece orta koridor oyuncuları Lee “GBM” Chang-seok’u tutmuş, diğer dört oyuncusuyla yollarını ayırmıştı. Daha sonra üst koridora Diego “Quas” Ruiz, ormana Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen ve destek rolüne Alan “KiWiKiD” Nguyen’i katmayı başarmıştı.

Bu transferler sonrasında nişancı rolü için arayışlarına devam eden NRG, aradığı nişancıyı buldu. Renegades ve TDK’nın LCS’lerden men edilmesinden sonra bu iki takımda da forma giymiş olan Koreli nişancı Oh “Ohq” Gyu-min takımdan ayrılarak NRG e-Sports’a dahil oldu.

Bu transferlerle birlikte NRG e-Sports ekibi kadrosunu tamamlayarak yeni sezon için Kuzey Amerika LCS hazırlıklarına başladı. Sizce NRG e-Sports ekibi bu kadro ile başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Oh "Ohq" Gyu-min
Oh “Ohq” Gyu-min
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.