SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Number One Bu Habere Çok Üzülecek!

2015 Şampiyonluk Ligi

Geçtiğimiz üç hafta boyunca galibiyet yüzü göremeyen ancak yeni oyuncularıyla birlikte bu hafta 2’de 2 yapan Number One bu haftaki glaibiyetlerinde büyük rol oynayan Saldırı Gücü Taşıyıcısı rolündeki oyuncusu Mert “Stansfield” Tezgür’den Kış Sezonu sonuna kadar mahrum kalacak.

Riot Games bugün yaptığı açıklama ile birlikte takımların sezon başında kabul etmiş oldukları ve oyuncularında kayıt yaparken kabul ettikleri Sihirdar Kanunu gereğince Mert Tezgür, Kış Sezonu boyunca Riot Games bünyesindeki tüm resmi karşılaşmalardan men edildi.

Oyun içi iletişiminde küfür ve hareket içeren konuşmalar gerçekleştirmek kuralını ihlal etmesinin belirlenmesiyle birlikte Mert “Stansfield” Tezgür Yaz sezonuna kadar forma giyemiyecek. Bunun yanı sıra hesabı yedi gün erişilmez olacak ve yedi günün sonunda da 20 oyun sohbet kısıtlaması olacak. Bu durum ligde kalma yolunda mücadele veren Number One için elbetteki olumsuz bir etki yaratacaktır. Bakalım bu gelişmeler ışığında Number One takımı nasıl bir yol izleyecek? Sizin görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

Mert "Stansfield" Tezgür
Mert “Stansfield” Tezgür
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.