SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

Number One Esports Bombaları Patlattı!

Mert "Stansfield" Tezgür

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlıyor. Takımlar kadro çalışmalarına devam ediyor. Son transfer haberleri Number One ekibinden geldi. Number One ekibi orta koridor oyuncusu Ferit “wtcn” Karakaya ve saldırı gücü taşıyıcısı Mert “Stansfield” Tezgür’ü takıma kazandırdı.

Number One’ın eski oyuncusu olan ve aldığı ceza sebebiyle Kış sezonundan uzaklaştırılan Mert “Stansfield” Tezgür, cezasının bitimiyle tekrar arenaya geri dönüş yapıyor. HWA ile karşılıklı olarak ayrılma kararı alan Ferit “wtcn” Karakaya ilk olarak BPI Phoenix ile anlaşma sağlamıştı. Ancak takım, Şampiyonluk Ligi vizesi alamayınca Yükselme Ligi’nde oynamak istemediği için ayrıldı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Number One ekibi tecrübeli oyuncuyu kadrosuna katarak yeni sezon için iddialı bir konuma gelmeyi amaçlıyor.

Bakalım 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nda bizleri neler bekliyor? Oldukça çekişmeli karşılaşmalar izlemeye hazır olun derim ben. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Ferit "wtcn" Karakaya
Ferit “wtcn” Karakaya
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.