SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Nvidia, Batman: Arkham Knight Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Rocksteady Games’in geliştirdiği ve Warner Bros’un piyasaya sürdüğü Batman: Arkham Knight, bildiğiniz gibi PC optimizasyonu sorunlu olduğu olduğu için oyuncular tarafından ağır eleştirilere maruz kalınmış, satışlar durdurulmuştu.

Konuyla ilgili olarak Nvidia yetkilisi Tom Peterson, Batman: Arkham Knight’ın PC optimizasyonu için en iyi mühendislerin çalıştığına açıkladı. Bunun yanı sıra Nvidia yetkilisi, yayıncı firma Warner Bros’u oyunu hazır olmadan ve gerekli kontrolleri yapmadığı için suçladı.

Peterson “Bizden kaynaklanmayan bir çok problemi sırf oyuncular daha iyi bir oynanışa ulaşsın diye çözümlemek için en iyi mühendislerimizle çalışıyoruz. Bazı problemler bizim ekran kartlarımızla ilgiliyken bazılarının ise ilgisi yok. Ancak amacımız günün sonunda en iyi performansı oyunculara sunmak.

Biz Batman: Arkham Knight için Warner Bros’la birlikte çalışmalarının gerektiği bu şekilde oyunun çabuk bir şekilde tekrar hazır olacağını belirtti.

Batman: Arkham Knight’ın performans yamasının Ağustos aylarında sunulması bekleniyor.

Batman Arkham Knight
Batman Arkham Knight
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.