SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Nvidia’dan Batman: Arkham Knight’a Yardım Eli

23 Haziran tarihinde çıkış yapan ve senenin belki de en çok beklenen yapımlarından biri olan Batman: Arkham Knight serüveni PC oyuncuları için hiç de ümit edildiği gibi başlamadı. PC optimizasyonu oldukça sorunlu olan oyunun, satışları durdurulmasına kadar varan gelişmeler yaşanmıştı.

Nvidia, bugün yapmış olduğ açıklama ile oyuncuların ümitlerini yeşertti. Yapılan açıklama göre Nvidia, Rocksteady ve Warner Bros ile ortaklaşa çalışarak oyunun PC optimizasyon sorunlarının giderilmesi için yoğunlaşacak. Tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirten firma en kısa sürede sorunları çözüp, oyuncuların keyifli bir oyun oynayabilmelerini sağlamak istiyor.

Sizce bu üç firma birlikte hareket etmeleri sorunları çözmeye yetebilecek mi? Bakalım ne kadar süre içerisinde Batman: Arkham Knight, PC için hazır duruma gelecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Batman: Arkham Knight
a Batman: Arkham Knight
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.