SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Nvidia’dan Harika Bir Etkinlik: GAME24

Game 24

18 Eylül 2014 TSİ 04.00’da bu zaman kadar görülmemiş bir etkinlik yapılacak. Nvidia’nın organize ettiği bu etkinlik ile tüm dünya üzerinde aynı anda PC oyunlarını sevenlerin toplandığı kesintisiz 24 saat sürecek bir şölen bizleri bekliyor.

Bir sürü içeriğin olduğu etkinliğe Los Angeles, Shanghai, Stockholm, Londra ve diğer oluşturulacak etkinlik alanlarından ya da kesintisiz 24 saat sürecek canlı yayınlarla katılabilmeniz mümkün. Bu eşi benzeri olmayan etkinlikte yer alacak içeriklerden bazıları şöyle;
game24-header

  • Büyük firmaların katılımları ve oyun duyuruları
  • – Epic, Ubisoft, Boss Key, NCSoft, Blizzard, Warner Brothers, Respawn ve daha nice firmalarla röportajlar
  • Evil Geniuses, Cloud 9, Team Tinker ve Alliance katılım sağlayacağı GAME24 DOTA 2 Turnuvası
  • Guinness Rekorlar Kitabı için oyun dalında denemeler
  • Stream sohbetindeki kişilerin de katılacağı etkinlikler, eleştiriler, ünlülerle sohbetler, kişilerin kendi içeriklerini tanıtma şansı
  • En önemlisi ödüller ve sürprizlerle dolu nice etkinlikler

Bunların hepsi game24.nvidia.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayında oyuncularla buluşacak. Site üzerinden etkinlik alanlarına bireysel olarak katılabilmek için davetiye formu doldurabilirsiniz. Etkinliklerin yapılacağı alanlar ve adresler yine aynı sitede belirtilmiş.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.