SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

SKT T1 vs. Multiplayer Live: Olur öyle.

Spider-Man

Tictoc sponsorluğunda Türkiye’ye kış finalleri için gelen ve The Game’de düzenelenen etkinliğe katılan SKT T1 takımına karşı Multiplayer Live yayıncılarının oluşturduğu ekip arasındaki maç oldukça eğlenceli geçti. Ofisin tamamı The Game’e taşınmış ve canla başla düzgün ve iyi bir yayın sergilemeye çalışırken elbette bazı aksaklıklar çıktı, başladığımız günden beri sürdürmek için özen gösterdiğimiz yayın kalitesi göz önüne alındığında, normalde olmasına izin vermeyeceğimiz şeyler canlı yayında başımıza geldi. Murphy denen o adamı bir bulursak bizden çekeceği var!

1618520_717951308228812_1428892837_n

Bugün olanlara şöyle bir bakacak olursak; dünya LoL şampiyonu T1 ile yapılan bu maç elbette profesyonel oyuncular ile yayıncılarımız arasında nasıl bir idman ve başarı farkı olduğunu ortaya koymuş oldu. Yenildik ama ezilmedik diyebileceğimiz maçta dünya şampiyonu karşısında disiplinini hiç bozmadan sonuna kadar mücadele eden Multiplayer Live ekibini tebrik ediyoruz. Ancak Multiplayer Live ekibinin T1 ile rekabet için değil, gelmişken bir iki el oyun atmak ve eğlenmek için bu maçı düzenlediğini de hatırlatmak isteriz. Biz koreli dostlarımızın ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymalarından başka bir şey yapmalarını beklemiyorduk, yenilsek bile iyi bir rakibe yenilmenin gururu içindeyiz.

1523207_718020678221875_492575921_o

SKT T1 gibi bir takımı Türkiye’de ağırlamak ve aynı organizasyonda yer alma onuruna sahip olmanın mutluluğunu taşısak da teknik aksaklıklar ve yayın sırasında yaşanan sıkıntılardan dolayı takipçilerimizin yayın kalitemize haklı olarak sitemde bulunduğunu söylememiz gerekir.

Fakat yine de bu etkinlikle birlikte 16.000 küsur kişinin yayını izlediğini (veya izlemeye çalıştığını!) görmek gözlerimizi doldurdu ve omuzlarımızda taşıdığımız sorumluluğun da bir kez daha farkına varmamızı sağladı. Bugün The Game’de vaktini geçiren ve The Game’e gitmeyip evinde, ofiste ya da destek verebildiği yerlerde bize destek olan tüm Multiplayer sevenlerine teşekkür ediyoruz. Patlak veren eleştiri fırtınasında olumlu bakış açılarıyla bizi destekleyen Multiplayer takipçileri bu akşam biraz daha içimizin rahat etmesini sağladı.

1545919_717951334895476_441047936_n

Ancak yarın, daha iyi yayınlar, daha iyi yapımlar ve çıkabilecek sorunlarla daha hızlı başa çıkabilmek için canla başla uğraşacağımız yeni bir gün olacak. Eleştirildiğimiz yerlerimizi onarmaya ve daha sağlam bir Multiplayer Ailesi olarak hafta sonları ve bulduğumuz her fırsatta sizi mutlu etmeye devam edeceğiz!

1622582_717960531561223_262164553_o

STK T1 ile son maçımızın bu olmamasını ve bir sonraki sefere tavlayı koltukaltlarına vermeyi (anladınız siz onu) umuyoruz! Bir sonraki Multiplayer Live etkinliğinde ve yayınında görüşmek üzere!

Multiplayer Ekibi

13 yorum

 • emeklerinize sağlık dünya şampiyonu gelmiş canlı yayın yapıyorsunuz. daha önce ben görmedim e-spor şampiyonunun Türkiye’ye geldiğini ve yayın yapıldığını. Tekrardan tebrikler.

  ben 14bin kusurde yakalamıstım resim 😀

 • Olur Öyle Şeyler. Sizi Yarı Yolda bırakmak yok 🙂 Yinede yaptığınız her şeyi elinizden geldiği kadar yapıyorsunuz 🙂 Terberik ederim DEVAM MultiP

 • bidaha yayın yapmayın dandik dandik yayın yaparsınız böyle sorun olmaz dünya şampiyonu gelmiş twitchte anasayfada cıkmıssınız ve yayının kalitesine bak sadece biz deil giren yabancılarda dalgaya aldı tümtürkiyeyi rezil ettiniz saolun twichte anasayfadan kaldırdı sonra zaten o lagı görünce 2 haftadır yayın yapıyosunuz böyle bişe yok adamlar gelir böyle olur bb lolz

 • Yayının 4’te 3’lük bir kesiminde sizi Yunanistan’a iteleyen yorumlar vardı zaten, yabancılar tam bir mind fck yaşadı kısacası

 • Türk Telekom Yada Süper Online interneti çok iyiydide onlarmı laglı yayın yaptı bence bizi dünyaya rezil eden. TTNET yada Süperonline. 🙂

 • “Dunya”ya rezil olmak mı? Bana rezil olunan bir durum yok. Daha önce de bir arkadaşa söyledim. Bizim Türkiye’yi temsil etmek gibi bir iddiamız nasıl olsun, milli takım mıyız? (Ben zaten Kuba’lıyım 🙂 ) Keyfimizce iş yapan bir ekibiz. Biz de isterdik, daha iyi bir yayın olmasını ama olmadı. Ne olacak şimdi? Pichie Rich bir jetini tahsis etsin, bütün ekibi toplayalım, iran’a uçurun bizi, kefen giydirin, yarı belimize kadar toprağa gömün, ve ölene kadar taşlayın. Kurusun kırmızı kan sızma izleri, temiz beyazın üstünde. Yetmez bir de üstümüze tükürün.

  Canınız sağ olsun evlatlar, sanmayın ki öldük, zombie olarak dirilip yayına devam 🙂

  Buradan Wesley’e de selam, iki ayağına da sağlık be maestro, ne yaptın öyle Pazar günü?

 • Türkiye’de kötü yayınlara karşı bir tahammülsüzlük var aslında, daha önce yaşananları biliyorsunuz. Talihsizlik olmuş ama yine de elinizden geleni yapmışsınız anladığım kadarıyla. O kadroyu Türkiye’de görmek bile yeteri kadar tatmin edici zaten. Başarılar.

 • Bu kadar moktan bir yayın izlememiştim ee sağdan soldan işi bilmeyen saçma sapan daha 2 senelik oyuncu adamları oraya çıkarıp üstüne muhabirlik yaptırırsanız yayında böyle fail olur.En azından 1-2 kere lol oynamış adamlar oynasaydı daha güzel olurdu türk oyuncusunu rezil ettiniz adam tr de jng yapmıyoruz turkish meta dedi o anda yayını kapattım zaten gg wp multipalyertr

Comments are closed.