SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

ONE PIECE: WORLD SEEKER’IN AVRUPA VE AMERİKA İÇİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Bandai Namco tarafından resmi olarak duyurulmuş ve oyuna ait ekran görüntüleri ardından, ilk oynanış videosu da yayınlanmış olan One Piece World Seeker, Avrupa ve Amerika için çıkış tarihini duyurdu. Dünyaca ünlü anime serisi One Piece‘in son oyunu olan One Piece: World Seeker‘ı serinin diğer oyunlarından ayıran en büyük özellik , açık dünya bir oynayışa sahip olması.  One Piece: World Seeker‘da ana karakter olarak Luffy ile  ister aksiyona doyacağız, istersek de gizlilik dinamikleri kullanarak ilerleyebileceğiz. Ayrıca oyunda Luffy‘nin Gear 2, Gear 3 ve Gear 4 dövüş tekniklerinin hepsini kullanmak ile beraber, Haki özelliği de dövüş anında bize eşlik edecek bir özellik. Bununla beraber Luffy‘i daha güçlü hale getirmek için, topladığımız materyaller ile yeni eşyalar üretip gücümüze güç katacağız.

One Piece: World Seeker‘ın PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Mart 2019 tarihinde çıkış yapacak. Oyun henüz dijital mağazalarda ön siparişe açılmamış olsada, önsipariş bonusları belli oldu.  Ön siparişler Strange Island Rocks ek görevini ve  Military ve Swimsuit kostümlerini içerecek.

ONE PIECE: WORLD SEEKER
ONE PIECE: WORLD SEEKER
Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.