SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Orcs Must Die! Unchained, Kapalı Beta’da İkinci Turu Dönecek

Orcs Must Die! Unchained

Robot Entertainment’ın geliştirdiği Orcs Must Die! Unchained’ın kapalı betası ikinci turuna başlıyor. Yeni tur ile birlikte oyunculardan alınan geri bildirimlerle birlikte oyuna yeni özellikler eklendi.

Ekstra bir harita, geliştirilmiş dövüş sistemler ve güncellenen grafikler oyuncuları bekliyor. Trait Builder ile birlikte oyuncular karakterlerin puan dağılımını istediği şekilde güçlendirebilecek ve kendine uygun bir tarz yapabilecek.

Oyunun ilerleyiş hızı yavaşlatıldı ve böylece oyuncuların daha fazla taktisel hareketlerde bulunması sağlandı. Aynı zamanda kahraman yetenekleri daha kısa animasyonlara sahip. Böylece düşman saldırılarına daha iyi cevap verebilmek mümkün olacak.

Oyuna Unchained Kalesi adlı yeni bir harita eklendi. Bu bölge, oyuncuları Orc’ların diyarına götürecek. Dairesel şekilde olan haritanın gizli yolları ve geçitleriyle oyuncuların stratejik marifetlerini sınayacak bir bölge.

orcs must die unchained
Orcs Must Die! uunchained

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.