SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Origin’den Yeni Sistem!

Origin

Steam’in oyunları satma stratejisi olarak hafta sonları bir oyun seçip, o oyunu, o hafta sonuna özel ücretsiz olarak oynanabilir kılıyordu. Oyuncular bedava olarak oyunu deneyip daha sonra ise satın alıp, almama kararına varıyorlardı. Steam’in bu stratejisi Origin’in de beğenisini kazanmış olacak ki Origin de aynı sisteme geçiyor.

Origin Game Time adını verdikleri bu sistemin ilk iki günlük bedava oyunu ise Titanfall. İki günlük süreçte oynadığınız oyuna ait kayıtlar tutuluyor ve oyunu almanız durumunda tekrar aktif olarak, oyuna ekleniyor. Aslında seçilen oyun çok güzel olmasına karşın, ülkemizdeki İnternet altyapısı düşünüldüğünde ki özellikle bir de ay sonuna yaklaştığımız için AKK’larının dolmasından ötürü 50GB oyunu hangi ara indirilip iki gün içinde oynama imkanına sahip olabiliriz orası meçhul.
titanfall 2

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.