SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Outlast 2 Duyuruldu!

Red Barrels’in geliştirdiği ve yayıncılığını üstlendiği son yılların en sevilen korku-gerilim oyunlarından birisi olan Outlast’in devam oyunu olacak Outlast 2 duyuruldu ve duyuru videosu yayınlandı. Son günlerde devam oyununun geleceği hakkındaki söylentiler de böylece açıklığa kavuşmuş oldu.

Unreal Engine 3.5 oyun motoruyla geliştirilen Outlast, ilk olarak Eylül 2013’te PC platformuna çıkmış ve oyunculara özledikleri o gerilim dolu dakikaları doyasıya yaşatmıştı. Bugüne dek PC, PS4, Xbox One ve Linux platformlarında boy gösteren oyunun 2. ana oyunu olacak Outlast 2, 2016 Sonbaharında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformu için beğenimize sunulacak. Yapımcıların oyun hakkındaki açıklamaları şöyle: “Hiçbir savaş siyah beyaz olmamıştır.Toz bulutu gidip de ortalık durulduğunda kimin haklı kimin haksız olduğuna, veya kimin iyi kimin kötü olduğuna savaşın galibi karar verecektir. İnsan doğası, hepimizi şiddetin aşırı uçlarına ve günahkarlığa doğru sürükler. Bu sayede ilahi olarak temizleniriz ve bize cennet sözü verilir. Korku, çaresizliğimiz ve körü körüne olan inançtan doğar. Outlast 2 sizin inancınızı test edip sizi yapılacak en akıllıca şeyin delirmek olduğu bir yere doğru götürecek.” Ne diyelim korku adına güzel haber, iyi oyunlar.

Outlast 2’nin duyuru videosunu aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...