SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Outlast: Whistleblower DLC Duyuruldu!

Ekibimizden Murat “Ejder” Sönmez ve Onur “Scaty” Kaya’nın yayınlarımızda beraber oynadıkları Outlast’a yeni DLC genişletme paketi geleceği Red Barrels tarafından duyuruldu. Bu DLC’de oyun Cadılar Bayramı zamanı içinde geçecek. Orijinal oyunda zalim deneylere maruz kalan deneklerin çıkardıkları olaylara tanıklık etmiştik hep beraber izlediğimiz yayınlarda. Whistleblower’da ise oyuna yeni bir hikaye ile birlikte yeni bir harita daha eklenecek.
outlastwhistleblowertitleartjpg-e95f83
Whistleblower’ın hikayesi de Mount Massive Asylum’da gerçekleşecek. İsimsiz ihbar üzerine oyunun kahramanı Miles Upshur Mount Massive’e gönderiliyor. Burada “elbette bilim adına yapılan” deneylerin kötüye kullanımı sonrası merkezin çöküşüyle karşılaşacağız.

Yeni karakterlerin ve haritaların yanı sıra Murkoff Şirketi’nin karanlık geçmişi hakkında daha fazla fikir sahibi olacağız. Oyuncular aynı zamanda merkezdeki katliamdan önceki dakikaları araştırırken birinci elden salgın deneyimi yaşayacaklar. Eğer hayatta kalmayı başarırlarsa yeni ortamlar bulacaklar, yeni korkunç karakterlerle karşılaşacaklar ve asla ortaya çıkmayan gerçeklerin arayışına dalacaklar.

Şuan için hangi tarihte geleceğine dair özel bir açıklama yapılmadı ama ilerleyen haftalarda bunun bilgilendirilmesi de yapılacaktır.

İlk bölümden son bölüme kadar Outlast yayınlarımızın hepsine Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.

4 yorum

  • Önce kendim mi alıp oynasam yoksa ilk olarak canlı yayında mı izlesem sorusu çıktı bu sayede 🙂

  • Murat abi’nin uzun bir süre herhangi bir korku oyunu oynayacağını sanmıyorum 😀

  • arkadaşlar yabancı sitelere baktım oyunun nisan ayında çıkıcağını duydum 😀

Comments are closed.