HABERLER

OVERWATCH 23 NİSAN’A KADAR ÜCRETSİZ

Tracer, Genji, Winston ve Mercy’nin Omnic Talon’un elebaşlarından Maximilien’i köşeye sıkıştırmak için Küba’da giriştikleri amansız mücadele başlıyor! Overwatch‘ın PvE modu Overwatch Archives’ın yepyeni görevi Storm Rising an itibariyle oynanabilir durumda.

Storm Rising’in yanı sıra Overwatch Archives’ın eski görevleri Uprising  ile Retribution da açık durumda ve oyunculara Overwatch tarihinin bir parçası olma fırsatı vermekte. Oyuncular, yeniden oynanabilen görevleri başarıyla tamamlayarak 160’dan fazla kozmetik eşya kazanabilecekler.

Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

Overwatch’ı bugünden itibaren 23 Nisan’a kadar ücretsiz oynayabileceksiniz. Bu süre zarfında Overwatch‘a yeni katılan kahraman Baptiste de dahil olmak üzere oyundaki tüm karakterleri, toplam 27 haritayı, Quick Play (Hızlı Maç), Custom Games (Özel Oyun) ve Arcade gibi çeşitli oyun modlarını dilediğinizce deneyebileceksiniz.

Ücretsiz sürümde atladığınız seviyeler, kazandığınız Loot Box’lar ve açtığınız çeşitli kişiselleştirme seçeneklerinin hepsi konsol ya da Blizzard hesabınızda kalıcı olacak.

Nisan İndirimlerinde Neler Var?

Oyunu henüz denememiş oyuncular, Battle.net’teki Nisan indirimlerinden faydalanabilirler. Mevcut indirimler şu şekilde:

  • 50% indirimli Legendary Edition
  • 25% indirimli Standard Edition
  • 75% indirimli Digital Upgrade (Standard Edition’dan yükseltme)

Nisan indirimleri ise 28 Nisan Pazar günü sona erecek.

Overwatch Archives 16 Nisan- 6 Mayıs arasında PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynanabilir olacak.

 

 

Baturhan Yondemir
1989 yılından bu yana Prince of Persia oynuyorum.