SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Overwatch’ta Kullanıcı Sayısı 25 Milyonu Aştı!

Overwatch

Blizzard’ın eSpor ve oyun dünyasına sunduğu, Moba türü ile FPS türünü bir araya getiren yapımı Overwatch’u oynayan kişi sayısı olarak yeni bir resmi açıklama yapıldı. Geçtiğimiz Ekim ayında yirmi milyonu aşan yapımın yeni ulaştığı rakam 25 milyonun üzerinde.

24 Mayıs 2016’da piyasa PC, PS4 ve Xbox One platformları için sürülen Overwatch, Ağustos ayında 15 milyon oyuncuya ulaşmıştı. Ekim ayında Blizzard yaptığı resmi açıklamada yapımın 20 milyon barajını aştığını duyurmuştu.

Sömestr tatilinin yanı sıra Çin’de kutlanan yeni yıl etkinliği Lunar’ın da dahil olmasıyla birlikte tatil dönemini iyi geçiren Overwatch’un yapımcısı Blizzard, yaptığı yeni resmi açıklama ile 25 milyona ulaştıklarını duyurdu.

Bununla yetinmeyen Blizzard, 25 milyon kullanıcının savaş çağrısına yanı verdiğini, savaş hala sona ermediğini, ve daha fazla savaşçıya ihtiyaç duyduklarını belirten niyetini “Bizimle misin?” şeklindeki tweet ile paylaştı.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.