SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Paladins Duyuruldu

Paladins

Günümüzde duyurulan yeni yapımların geliştiricileri anlaşılan henüz Team Fortress 2 ile oynama şansına sahip olamadılar ya da biz daha iyisini yaparız diyerek meydan okuyorlar. İlk olarak Blizzard’dan Overwatch sonrasında ise sırayla Microsoft’tan Gigantic, Gearbox’tan Battleborn ve Bethesda’dan BattleCry yapımları oyunculara tanıtıldı.

Bu oyunların hepsi, Valve’ın geliştirdiği Team Fortress 2’nin tüm özelliklerini taşıdıkları için bir çok oyuncu tarafından TF2’nin klon yapımları olarak değerlendiriliyor. MOBA türüne farklı bir tarz getiren, FPS ekran açısındaki MOBA oyunu Smith’in geliştiriciliğini yapan Hi-Rez de bu firmalardan geri kalmadığını göstererek Palandins’i oyunculara duyurdu. Farklı yetenek ve farklı silah türlerinde uzmanlaşan karakterlerin yer aldığı Paladins F2P olarak PC, PS4 ve Xbox One’a sunulacak.

Bakalım Amerika’yı yeniden keşfeden firmaların çıkaracakları bu yapımlar oyuncular tarafından nasıl karşılanacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.