ActionHABERLERRPG

PARADOX INTERACTIVE VAMPIRE: THE MASQUERADE-BLOODLİNES 2 İÇİN İLK OYNANABİLİR SINIFLARI DUYURDU

Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Yayıncı, oyunun çeşitli klanlarından biri olan Thinblood’lar hakkında yeni bir haber verdi ve Thinblood’lar arasında seçim yapabilecekleri çeşitli karakter sınıflarını ayrıntılı olarak açıkladı.

Paradox’a göre, Thinbloods “Karanlığın Dünyasında hayatta kalmak için sürekli bir mücadele ile karşı karşıya kalan, yakın geçmişli zayıf bir vampir türü”. Bu durum sayesinde, Thinblood’lar çoğu zaman tam güçte olan Kindred’ler tarafından ayrımcılığa uğruyor; Paradox, “ikinci sınıf vatandaş” olarak muamele gördüklerini ve Seattle’daki vampir liderlerinin şaşırtıcı bir şekilde hoşgörülü olmalarına rağmen, diğer Kindred’lerle aynı sosyal ve yasal duruşlara sahip olmadıklarını söylüyor.

Oyunun başında oyuncular, savaş yeteneklerini ve diğer özelliklerini belirleyecek olan Thinblood’ları için üç farklı “disiplin” arasından seçim yapabilecekler. Chiropteran disiplini, “vampirin yarasalarla olan güçlü ilişkisine çağrışım yapıyor” ve oyuncuların sürüleri toplamasına ve havada hareket etmesine izin veriyor; Mentalism telekinetik yetenekleri olan oyunculara avantaj verir; ve Nebülasyon, Thinbloods’a pus, sis üzerinde kontrol verir.

Her disiplin, oyuncuların oyun boyunca ilerledikçe kademeli olarak öğrenebilecekleri çeşitli yeteneklerle birlikte gelir. Örneğin, Mentalism disiplinini seçenler, başlangıçta nesneleri telekinetik olarak çekilebilecekler, ancak ilerleyen zamanlarda NPC’leri nasıl havaya kaldırabileceklerini öğrenebilecekler. Her disiplin ve yetenekleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Paradox, oyunun diğer klanları hakkında önümüzdeki haftalarda detayları göstereceğini açıkladı. Vampire: Masquerade – Bloodlines 2, PS4, Xbox One ve PC için geliştirilmekte. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak oyunun 2020 yılında çıkması bekleniyor.