SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Paris Games Week’e Katılacak Oyunlar Bu Videoda!

Oyun adına yapılan her etkinlik, her fuar özel ilgi alanlarımızdan elbette. Bu sene 28 Ekim 2015 – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Fransa- Paris’te gerçekleştirilecek olan “Paris Oyun Haftası” etkinliği de bunlardan birisi. Yılın son günlerini renklendirecek olan fuara sayılı günler kala etkinlik adına yeni bir video paylaşıldı.

Etkinliğin resmi Youtube sayfasından paylaşılan tanıtım videosunda fuar alanından görüntülerle beraber fuarda gösterilecek olan oyunlar ve firmalar yer alıyor. 60.000 m2’lik bir alanda Coca Cola’nın sponsorluğunda gerçekleşecek olan oyun fuarında sürprizler de yer alabilir… Sony’nin de boy göstereceği etkinliği merakla bekliyoruz. Fuarda Sony’nin yanı sıra  Bandai Namco, Square Enix, EA, Ubisoft, Activision gibi firmaların da yer alacağını hatırlatalım. Ayrıca Sony, 27 Ekim 2015 tarihinde ülkemiz saatiyle 19:00’da bir konferans düzenleyecek. Fuarı yerinde görebilecek şanslı insanlardan birisi olmanız dileğiyle, iyi oyunlar.

Paris Games Week’de boy gösterecek olan oyunları aşağıdaki videoda görebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...