SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

PENTA, loWel ile Sözleşme İmzaladı

PENTA Sports

Uzun zamandır beşinci oyuncu için arayışlarını sürdüren PENTA Sports Counter Strike: Global Offensive kadrosunda denemeye alınana İspanyol oyuncu Christian Garcia “loWel” Antoran, artık kadroda kalıcı olarak yer alacak.

Deneme aşamasında başarılı bulunan Christian Garcia “loWel” Antoran, ile yola devam edilmesi yönünde karar alınarak sözleşme imzalandı. Takımın menajeri Andreas Pullitzky yaptığı açıklamada İki aydır beşinci oyuncumuz olmadan mücadele ediyoruz. Bu süreçte bir çok oyuncuyu hem yetenek olarak hem de kişilik olarak test ettik. Bu denemelerimizde hiç kimse ile Chris kadar uyum yakalayamadık.

Chris gerçekten eğlenceli bir insan ve inanılmaz bir yeteneklere sahip. Bizi tekrar başarılı bir takım olmamızı sağlayabilecek bir oyuncu. Uluslararası bir tecrübeye sahip ve takımın moralini üst düzeyde tutabilecek yapıda. Chris’i kadromuza katmaktan dolayı çok memnunuz. Kadromuzu tamamladık ve yeni başarılara onunla birlikte ulaşacağımızdan eminim. şeklinde konuştu.

Christian Garcia “loWel” Antoran
Christian Garcia “loWel” Antoran
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.