SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PES 2016 Resmen Tanıtıldı!

PES 2016

İptal mi olacak, ertelenecek mi, Konami problemleri aşabilecek mi derken, bugün PES 2016 resmen tanıtıldı. Geçtiğimiz günlerde resmi Facebook sayfalarından kısa bir trailer yayınlayan Konami söz verdiği gibi 12 Haziran’da oyunu oyuncualra tanıttı.

“Geçmişi sev, geleceği oyna” sloganı ile tanıtılan yeni oyunda PES 2016’nın arayüzünün yenilendiğini görmekteyiz. Yapay zekanın geliştirildiği oyunda bir çok yenilik bizi beklemekte. Özellikle işin taktisyenlik kısmı oldukça detaylandırılmış. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için geliştirilen oyun 15 Eylül’de Amerika’da çıkış yaparken, 18 Eylül’de de tüm dünya üzerinde çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

Ön siparişe sunulan oyuna sahip olan kullanıcılar ise MyClub modunda on maç kullanılabilir Neymar, UEFA’nın belirlediği yılın 11’ine girmiş bir futbolcu, on hafta boyunca 10.000GP, üç adet kontrat ve on adet yenileme eşyasını hediye olarak alacak. İşte PES 2016’nın resmi tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.