SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PES 2016’nın İlk Teaser’ı Yayınlandı!

PES 2016

Geçtiğimiz günlerde FIFA 16’nın ilk teaser yayınlanmıştı. Yayınlanan teaser sonrasında FIFA 16’da şuan devam etmekte olan Dünya Kadınlar Futbol Şampiyonası’ndaki takımların yer alacağı belirtilmişti. Böylelikle futbol oyunlarına ilk defa kadınlar da katılmış oldu.

FIFA’nın yayınladığı ilk video sonrasın PES kanadından nasıl bir video geleceği merak konusunda. Resmi Facebook sayfalarından bugün PES 2016 için ilk teaser yayınlandı. Yayınlanan videoda gözümüze ilk çarpan Selfie çekimi ile yapılan gol sevinci oyunda yer alacak. Selfie için kullanılan cep telefonun Apple olması da dikkat çekici.

Diğer bir husus ise videoda genellikle Neymar yer alıyor. Yeni sezonun yüzü Götze’den sonra Neymar mı olacak? Bekleyip göreceğiz. 20. yıl dönümünü kutlayan PES için tam detaylı bir video 12 Haziran’da paylaşılacak.

Not: Video yayınlandıktan birkaç dakika sonra kaldırıldı. Akıllarda iki soru var. Birincisi oyunculardan iyi tepki alınmadı ve zaten iptal edilmesi gündemde olan bir oyundu bu yüzden kaldırılmış olabilir. Bir diğer durum ise Totti’nin gol sevincinde yer alan Apple marka telefon için henüz resmi telif hakları anlaşmasının yapılmamış olması da muhtemel. Yeni bir açıklama yapıldığında size bildireceğiz. Takipte kalın.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.